Mapa regionu
Mapa regionu Ledečsko
zoom
Virtuálně - Chřenovice
Virtuální prohlídka - Chřenovice
zoom
Kalendář akcí
««   říjen 2017   »»
POÚTSTČTSONE
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Virtuální prohlídka
zoom

 

 

sobota 10. června 2017, 

                         od 14:00 hod

 

V pořadí již páté Městské slavnosti, které pro Vás připravuje město Ledeč nad Sázavou se uskuteční na Husově náměstí v sobotu 10. června.

Těšte se i tentokrát na atraktivní hudební program, doprovodné aktivity pro děti a bohaté občerstvení. 

 

    ČASOVÝ PROGRAM:

 

Původně avizovaní Support Lesbiens byli bohužel nuceni z vážných zdravotních důvodu koncert zrušit. Moc nás to mrzí a doufáme, že se s nimi potkáme na ledečském náměstí někdy příště.  

 

Více o učinkujících:

 

Sto zvířat, kapela, která v devadesátých letech minulého století položila základy tuzemské ska scény a stala se oblíbeným koncertním tahákem, zahraje na Ledečských slavnostech své největší pecky a hitovky. Můžete se těšit na své oblíbené songy jako Píseň, Poprvé, Alice se dala na pití, Podpaží, Nejkratší cesta, Škola a další, které ke zvířecí koncertní atmosféře neodmyslitelně patří.

 

 

zakázanÝovoce – 12 let na scéně! energický bicí, řízný a melodický kytary, valící se basa, zabijácký zpěvy. To vše včetně originálního zvuku charakterizuje tuto kapelu. Od roku 2005, kdy kapela vznikla, natočila 7 studiových alb, 14 videoklipů a odehrála přes 700 koncertů. Začátkem roku 2016 zakázanÝovoce přišlo s novou tváří.

 

 

Megaphone? Je jich sedm a sedm je šťastné číslo, což vysvětluje, proč se všechno, čeho se byť jen špičkou pomyslného prstu, dotknou, podaří. Jejich nezaměnitelný styl, známý v kuloárech jako Pop-Funk, působí na posluchače jako droga, která vyvolává nekontrolovatelnou touhu tančit, smát se a z plných plic křičet "Ještě jednu, ještě jednu!". Do svého výkonu se pokládají zcela a bez kompromisů, jejich smysl pro hitovost je přímo úměrný dokonalosti jejich tanečních kreací.

 

 

Ledečské Ultima se stylově pohybuje na pomezí rapu, elektroniky či new metalu. Zájem fanoušku mimo jiné také vzbuzuje svým celkově osobitým pojetím živých vystoupení a někdy až kontroverzními texty. Mohou se pochlubit například vítězstvím v soutěži Skutečné liga, nebo společným tour s kapelou Škvor. 

 

 

Dříve seskupení s názvem PM Band. ROSE BAND tvoří její bývalí členové, trumpetisté Jarda Duben a Zbyněk Palička, kteří objevili nový talent a tím je klávesista a zpěvák Ondřej Podhradský. Kapela vystupuje na nejrůznějších akcích, jako jsou obecní slavnosti, koncertní činnost, ale i na plesech a zábavách.

 

 

Skupina FERNET je ze Světlé nad Sázavou, hraje starší i novější trampskou i country muziku občas zabrousí do bluegrassu nebo folku a někdy i do lidové muziky. Posluchači se nikdy nenudí a známé písničky si s nimi většinou rádi zpívají.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taneční orchestr složený z žáků Základní umělecké školy v Ledči nad Sázavou.

I tentokrát pro nás plakát Městských slavností připravili žákci ledečské umělecká školy. Děkujeme!

 

 

 

Těšíme se na Vás! 

 

***

NAHORU