Ledečsko turistický portál

Ledečsko turistický portál

Vyhledávání

Hotel Kaskáda ***

kolaz kaskada

Hotel se nachází v historickém centru města Ledče nad Sázavou, které je pro svůj půvab a krásnou okolní přírodu právem označováno jako perla Posázaví. V okolí je množství kulturních památek a přírodních zajímavostí, cyklistických a turistických tras.

Adresa: Husovo nám. 17, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Kontakt: RESTAURACE, BOWLING Tel.: +420 569 443 753,

HOTEL, SQUASH, FITNESS, SPINNING, SÁL, DĚTSKÁ HERNA Tel.: +420 569 443 745

E-mail: info@kaskadaledec.cz Web: www.kaskadaledec.cz Kapacita: 41 lůžek, k dispozici je 8 prostorných dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové pokoje, z nichž dva jsou s možností přistýlky. V podkroví je dále jeden čtyřlůžkový pokoj, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový apartmán. Bezbariérový přístup do pokojů je zajištěn výtahem, vyjma podkroví.

Cena za pokoj:

1 osoba na dvoulůžkovém pokoji 1.100 Kč vč. snídaně

2 osoby na dvoulůžkovém pokoji 1.600 Kč vč. snídaně

3 osoby na třílůžkovém pokoji 2.300 Kč vč. snídaně

Třílůžkový apartmán (podkroví) 2.300 Kč vč. snídaně

Čtyřlůžkový apartmán (podkroví) 2.800 Kč vč. snídaně

Čtyřlůžkový pokoj (podkroví) 2.800 Kč vč. snídaně

Přistýlka 700 Kč vč. snídaně

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Možnost zapůjčení dětské postýlky 200,-/noc. Pro firmy a kolektivy cena dohodou v závislosti na počtu osob a délce jejich pobytu.

Možnost přistýlky: ano Vybavení: Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, elektronickým zámkovým systémem pro vstup bezkontaktní čipovou kartou, LCD televizorem, lokálním telefonem a připojením na internet. Pro vytvoření jedinečné atmosféry jsou pokoje vybaveny nepřímým osvětlením.

Poznámka: Hotelovým hostům je k dispozici restaurace s výbornou kuchyní a dětským koutkem, čtyři profesionální bowlingové dráhy s půjčovnou bowlingové obuvi, dva squashové kurty, fitness centrum vybavené profesionálními posilovacími stroji značky Grünsport a kardio stroji značky Panatta, certifikovaná dětská herna a cvičební sál, který nabízí různé sportovní a cvičební aktivity podle aktuálního rozvrhu. Vstup do fitness centra a bezdrátový vysokorychlostní internet v celém objektu je pro hotelové hosty zdarma.

Vytvořeno 26.10.2017 12:46:39 - aktualizováno 29.11.2018 8:32:32 | přečteno 1131x | miroslava.pajerova

Navigace

Restaurace a ubytování

 
 
Ledeč nad Sázavou

Město Ledeč nad Sásavou

MĚSTO LEDEČ NAD SÁZAVOU
provozovatel portálu Ledečsko

Zápatí sloupec 2

PODPORIL KV RGB zakladni, obrázek se otevře v novém okně

Zápatí sloupec 3

Odkazy

load