Restaurace a penzion U Řeky

Penzion a restaurace " U Řeky " se nachází v samém středu České republiky, v posázavské krajině na břehu řeky Sázavy. Většina pokojů nabízí ubytování pro dva až tři hosty, najdete tu však také prostornější pokoje pro čtyři hosty. Pokojů je celkem dvanáct a všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Některé z nich nabízejí výhled na komplex hradu, který se vypíná na vápencovém ostrohu nad řekou Sázavou, kde vévodí krajině a městu Ledči nad Sázavou.

Restaurace umožňuje posezení pro 30 hostů, venkovní zahrádka pro 50 hostů a dále posezení až pro 60 návštěvníků ve velkém sále s využitím pro různá společenská setkání, rodinné oslavy, svatby, koncerty, kurzy a jiné. Velký sál nabízí možnost využití projektoru a veškeré technické vybavení. Hosté dále mohou se svými dětmi navštívit útulný dětský koutek s maximální kapacitou 16 osob, vhodné pro menší rodinné oslavy.

Dále je k dispozici školící místnost pro 25 až 30 osob s kompletním vybavením. Vhodné pro pořádání vzdělávacích programů, konferencí či jiných zasedání.

 

Adresa: Husovo nám. 139, 584 01 Ledeč nad Sázavou

Tel: 770 144 545

E-mail: ureky@urekyledec.cz

Web: www.urekyledec.cz

Kapacita: 29 lůžek + přistýlky

Cena: jednolůžkový pokoj 800,-, dvoulůžkový pokoj 1.300 Kč; třílůžkový pokoj 1.650 Kč; čtyřlůžkový 1.800 Kč

Snídaně: v ceně ubytování

. Možnost parkování: v těsné blízkosti penzionu